Додайте товари для порівняння
Додайте товари в бажані
Музичне, звукове та світлове обладнання
0
Мій кошик

Студійні і спеціалізовані навушники купити недорого з доставкою по Україні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Студійні навушники забезпечують найважливішу функцію - моніторинг оброблюваного і записуваного звуку. До них пред'являються дуже строгі вимоги щодо допустимого рівню спотворень. Тут величезна різниця зі звичайним побутовим навушниками. Купити навушники недорого для студійного варіанту можна тільки в тому випадку, якщо вони доповнені дуже якісними зовнішніми студійними моніторами (колонками).

Як студійні краще купити великі навушники. Великий розмір робиться для виключення сторонніх шумів при прослуховуванні і для якісної передачі всього звукового спектра. Навіть в самих якісних студійних моніторних навушниках використовується тільки однополосная система відтворення. У ній на кожен канал використовується один мініатюрний гучномовець (всередині чашки навушників).

У студії крім основних якісних моніторних навушників потрібно багато допоміжних. Їх підключають до інструментів, синтезаторів, до мікрофона для самопрослушіванія вокалу. В якості них можна купити навушники блютуз, середньої якості. Непоганий варіант - купити ігрові навушники. Вони зручні тим, що там є додатковий мікрофон. Ігрові навушники, як і студійні моніторні теж мають дуже високу якість відтворення.

Вгору