Додайте товари для порівняння
Додайте товари в бажані
Музичне, звукове та світлове обладнання
0
Мій кошик

Мікрофони для фото і відео камер з доставкою по Україні

Все більший відсоток аудіозаписів виконується одночасно з відео. Цифрові технології дозволяють в цей спосіб отримати таке ж хорошу якість запису, як і в окремій студійної без відеоряду. Щоб забезпечити цю умову, потрібно купити мікрофон для камери. До відеокамер (особливо до професійних моделей) можна підключати майже будь-які мікрофони. Є навіть роз'єми з фантомним харчуванням. Вибір форм-фактора залежить від об'єктів відеозйомки. Для запису інтерв'ю оптимально буде купити мікрофон петличку.

Ще один недорогий варіант - USB мікрофон купити. Він гарний тим, що може працювати з пристроями, що не мають хорошої звукової карти, так як вона в ньому вбудована. Наприклад, його можна підключити до смартфону з хорошою камерою. USB мікрофони зараз набирають велику популярність. Їх можна підключати майже до будь-якого записуючого обладнання.

Найкраща якість звуку при відеозйомці забезпечують виносні мікрофони, наявні в максимальному наближенні до джерела звуку. На практиці це можливо не завжди. Багато знімати доводиться на ходу. Для цих випадків рекомендується купити мікрофон для запису, що володіє спрямованими властивостями. Такі мікрофони можна часто бачити на репортерських камерах.

Вгору