Додайте товари для порівняння
Додайте товари в бажані
Музичне, звукове та світлове обладнання
0
Мій кошик

Мікрофони для фото і відео камер з доставкою по Україні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Все більший відсоток аудіозаписів виконується одночасно з відео. Цифрові технології дозволяють в цей спосіб отримати таке ж хорошу якість запису, як і в окремій студійної без відеоряду. Щоб забезпечити цю умову, потрібно купити мікрофон для камери. До відеокамер (особливо до професійних моделей) можна підключати майже будь-які мікрофони. Є навіть роз'єми з фантомним харчуванням. Вибір форм-фактора залежить від об'єктів відеозйомки. Для запису інтерв'ю оптимально буде купити мікрофон петличку.

Ще один недорогий варіант - USB мікрофон купити. Він гарний тим, що може працювати з пристроями, що не мають хорошої звукової карти, так як вона в ньому вбудована. Наприклад, його можна підключити до смартфону з хорошою камерою. USB мікрофони зараз набирають велику популярність. Їх можна підключати майже до будь-якого записуючого обладнання.

Найкраща якість звуку при відеозйомці забезпечують виносні мікрофони, наявні в максимальному наближенні до джерела звуку. На практиці це можливо не завжди. Багато знімати доводиться на ходу. Для цих випадків рекомендується купити мікрофон для запису, що володіє спрямованими властивостями. Такі мікрофони можна часто бачити на репортерських камерах.

 • SGC-100W Петличний радіосистема для фото-відео камер
  −45%
  Артикул: 1744
  4 019 грн
  2 215 грн
  Купити
  В бажання
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Takstar SGC-698 для відео- і цифрових дзеркальних фотокамер
  −18%
  Артикул: 1748
  1 767 грн
  1 448 грн
  Купити
  В бажання
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • SGC-598 Мікрофон для фото і відео зйомки
  Акція
  −35%
  Артикул: 1585
  1 575 грн
  1 022 грн
  Купити
  В бажання
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору