Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Музичне, звукове та світлове обладнання
0
Мій кошик

Вимірювальні мікрофони з доставкою по Україні!

Який би висококласної не була звукова апаратура, якість її звучання багато в чому залежить від акустики приміщення, в якій вона буде експлуатуватися. Щоб правильно налаштувати звукову техніку, необхідно знати рівень природної реверберації і акустичні параметри приміщення. В цьому випадку використовуються вимірювальні мікрофони, які надають всю необхідну інформацію для подальших налаштувань. Саме вони заміряють рівень звукового тиску, шуму та інших акустичних характеристик простору.

Ці пристрої необхідні для музикантів, співаків і театральних артистів, які систематично виступають вживу на гастролях і дають концерти в різних залах. Вони дозволяють правильно провести всі настройки і зробити виступ ідеальним в будь-якому приміщенні.

Купити вимірювальний мікрофон вищої якості можна в магазині CLUBTECH.

У каталозі представлені тільки професійні моделі від перевірених виробників. Кожен товар оригінальний, а, отже, його якість гарантована виробником.

На сайті нашого магазину ви можете подивитися фото пропонованих пристроїв і ознайомитися з їх технічними характеристиками. Для отримання відповідей на ваші запитання завжди можна зв'язатися з менеджерами магазину. У нас працюють досвідчені професіонали, які розуміють особливості кожного товару, тому ви завжди можете розраховувати на докладну консультацію. А якщо ви вже вибрали вимірювальний мікрофон, ціна якого для вас найбільш оптимальна, ми доставимо його в будь-яку точку України.

Немає товарів

Вгору