Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Музичне, звукове та світлове обладнання
0
Мій кошик

Мікрофонний кабель в бухті з доставкою по Україні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Від мікрофонного кабелю потрібно ідеальна перешкодозахищеність. Тому їх завжди роблять екранованими. Ми пропонуємо провід для мікрофона купити першій-ліпшій нагоді і їх основних два: це симетричний кабель і звичайний екранованої жилою. Симетричний кабель має дві однакові жилки, які ізольовані, перевиті один з одним і захищені багатошаровим екраном. Саме цей варіант став найпоширенішим в професійній апаратурі.

Симетричний мікрофонний кабель оснащується роз'ємами xlr, що мають три контакти. Ми пропонуємо купити xlr кабель з цільної бухти за мінімальною ціною. На кінці кабелю ще в магазині можна поставити xlr роз'єми з металу. Замовте доставку роз'ємів разом з основною покупкою.

Багато професійних мікшерні пульти і підсилювачі мають по кілька входів xlr. Купити кабель xlr можна для мікрофонів, звукознімачів, передачі сигналу між підсилювачами. З цього типу кабелів можна передавати тільки сигнали з невеликою амплітудою.

Є вибір за кольорами кабелю. Купити мікрофонний кабель з різними кольорами зручно для маркування при отриманні сигналів від різних джерел. Також ви можете користуватися маркувальними муфтами на кабель, які продаються в розділі «роз'єми».

Вгору