Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Музичне, звукове та світлове обладнання
0
Мій кошик

Інструментальні мікрофони з доставкою по Україні!

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Для створення стерео або квадроеффекта необхідно мати сучасне висококласне сценічне або звукозаписний обладнання. Однак вирішальну роль тут відіграє якість самого мікрофона. Вибрати його з потрібними параметрами не завжди просто. Оскільки для чистого об'ємного звучання необхідний якісний прийом звуку без найменших перешкод, до цього устаткування пред'являються досить високі вимоги.

Тим, хто виступає на концертних майданчиках або записує музику в студії, компанія CLUBTECH пропонує купити інструментальні мікрофони бренду TAKSTAR. Вони мають більший кут захоплення звуку на відміну від спрямованих мікрофонів, що дозволяє одночасно записувати або транслювати не тільки голос виконавця, а й звучання всіх музичних інструментів. Важлива відмінність інструментальних мікрофонів TAKSTAR в тому, що з тильної сторони сторонні шуми ними не сприймаються. Оплески або вигуки в зоровому залі не будуть перешкодою, звук залишиться чистим. Залежно від видалення виконавця від мікрофона гучність істотно змінюється, це дає можливість створювати максимально реалістичні стереоефекти. Крім того, дуже важливий під час концерту з живим звуком низький рівень власного шуму.

Ідеальним рішенням є такий мікрофон і для бардів. Він прекрасно передасть звучання гітари і голосу, навіть якщо виконавець розташований в безпосередній близькості від стійки.

Доступна ціна на інструментальні мікрофони TAKSTAR в інтернет-магазині CLUBTECH дозволяє навіть молодим виконавцям і колективам використовувати якісне і максимально надійне обладнання.

Вгору