Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Музичне, звукове та світлове обладнання
0
Мій кошик

Аналогові мікшерні пульти купити за доступною ціною в Україні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Аналогові мікшерні пульти поступово виходять з ужитку, але користуються ще достатньою популярністю, тому їх випускають багато компаній. Перевага аналогової студійної техніки - дуже простий пристрій і ремонтопридатність. Купити мікшерний пульт для аналогової техніки потрібно, коли є відповідне обладнання в студії. Аналогові пульти на невелику кількість каналів часто використовують на концертних майданчиках в сценічному, а не студійному обладнанні.
В аналогових мікшерних пультах вбудовують кілька мікрофонних підсилювачів зі входами XLR. Як приклад можна подивитися, чи купити пульт MG82CX. Особливістю цього пульта є DSP процесор ефектів і обертові фейдери. Також мікшерний пульт оснащений кріпленням, яке можна прикріпити до мікрофонної стійці. Мікрофонні входи обладнані фантомним харчуванням, тому можна використовувати конденсаторні мікрофони.
Інший мікшерний пульт з цікавими характеристиками - мх1604. Він має 8 моно + 2 стерео каналу. Регульований вихід для навушників. Ще є вбудований процесор ефектів 24-біт в якому 100 ефектів.

Вгору