Додайте товари для порівняння
Додайте товари в бажані
Музичне, звукове та світлове обладнання
0
Мій кошик

DJ навушники з доставкою по Україні, діджейські навушники

До діджейських навушників пред'являються вимоги гарної звукоізоляції і зручності. Використовується форм-фактор головних телефонів великого розміру, повністю охоплюють вушну раковину і мають потужне пружинне наголов'я. Купити dj навушники ми пропонуємо в асортименті з найбільш затребуваних моделей. Це початковий і середній ціновий рівень. Моделі мають обов'язкову регулювання оголовья, яка має величезне значення для звукоізоляції.

Перед тим як купити навушники розрахуйте бажані характеристики. Це дуже прості параметри, тип роз'єму, довжина проводу, а головне - загальний форм-фактор навушників. Можна віддати перевагу сучасний варіант - купити навушники бездротові. Вони зручні для роботи за dj-контролером або там, де потрібно переміщатися, а провід цьому заважає.

Професійні моніторні навушники зазвичай мають джек 1,4, а не 3,5 як у побутових телефонних гарнітур. На всі типи роз'ємів є прямі і зворотні перехідники. З дорогими навушниками вони навіть іноді йдуть в комплекті.

Категорія навушників на нашому сайті відрізняється різноманіттям асортименту. У ній ви можете навіть купити навушники для телефону в різних форм-факторах. До речі, наявність перехідників на всі типи роз'ємів дозволяє використовувати будь-які професійні навушники з телефоном.

Вгору