Додайте товари для порівняння
Музичне, звукове та світлове обладнання
0
Мій кошик

Світлодіодні ефекти і прилади

Світлодіодні прилади створюють цікаві динамічні ефекти, які добре підходять для освітлення дискотек, нічних клубів, барів і ресторанів, а також інших закладів. Як відомо, світлодіоди набагато ефективніше інших видів випромінювання, тому що вони довше служать і використовують менше електроенергії. Такий тип освітлення створює гарні декоративні ефекти.
Серед різноманіття таких пристроїв можна відзначити кілька цікавих варіантів. Наприклад, прилад P112 LED, який виробляє ефект дербі з широкими променями, а також має вбудовану програму світлового шоу. У ньому три світлодіода, сумарною потужністю 9 Вт, а світло поширюється під кутом в 115 градусів.
Прилад P080 LED Фаєрбол створений у вигляді двох обертових куль. У ньому два світлодіода по 9 Вт кожен, а споживана потужність всього 25 Вт. Він управляється в автоматичному режимі і виглядає досить цікаво. Загальний термін служби пристрою в районі 100 тисяч годин.
Центральний прилад P053 LED поширює пучки кольору в відразу в трьох напрямках, створюючи цікавий оптичний ефект. У ньому 72 світлодіода високої яскравості і підтримка як авторежима, так і звукової активації.
Останнім пристроєм в нашому огляді стане прилад півсфера P-065D LED, який має три режими роботи і здатний прикрасити собою будь-який розважальний захід. Його сумарна потужність 27 Вт, а вага близько 2 кілограм.

Сортування:
Відображення:
Вгору