Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Музичне, звукове та світлове обладнання
0
Мій кошик

Джерела фантомного живлення з доставкою по Україні!

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Для ідеальної обробки звуку і стабільної роботи мікрофона важливо мати якісний джерело фантомного живлення, адже під час виступу на сцені або студійного запису збої і неполадки в апаратурі вкрай небажані. Правильний вибір цього приладу багато в чому визначає безперебійну роботу всього устаткування в цілому, що особливо важливо при роботі з живим звуком.

Якщо ви шукаєте надійне, але в той же час недорогий пристрій, компанія CLUBTECH пропонує купити джерело фантомного живлення TAKSTAR РМ-5, який подає на мікрофон стабільну напругу 48 вольт. Сучасна система стабілізації дозволяє приладу стійко працювати при перепадах напруги в мережі. Особливістю приладу є те, що по одному дроту одночасно підключений до джерела живлення і передається сигнал з конденсаторного мікрофона на інше обладнання, однак при його використанні в поєднанні з якісним мікрофоном не потрібно система шумозаглушення. Він повністю виключає рокіт змінної напруги 220 вольт і не створює інших перешкод і фонового шуму. На відміну від більш дешевих моделей TAKSTAR працює без спотворення звуку.

Для молодих музикантів і початківців свою кар'єру студій звукозапису важливо, що ціна джерела фантомного живлення цієї моделі цілком доступна. При цьому якість блоку живлення не поступається дорогим аналогам, тому пристрій марки TAKSTAR не менш успішно використовується в солідних студіях і на концертах знаменитих виконавців.

  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
    Порівняти
Вгору