Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Музичне, звукове та світлове обладнання
0
Мій кошик

Акустичний кабель, кабель для колонок - з доставкою по Україні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Купити акустичні дроти потрібно для передачі потужнострумового сигналу з виходу підсилювача до динаміка. Вони застосовуються в конфігурації, коли в відтворює тракті підсилювачі і динаміки розташовані окремими блоками, а не в одному корпусі. Ми рекомендуємо купити акустичний кабель для колонок зі стандартною довжиною і вже встановленими роз'ємами. У нас представлені найбільш ходові варіанти з довжиною 10 м і перетином жив 2-2,5 мм.

Друге призначення акустичного кабелю - з'єднання блоків в апаратурі. У цьому випадку він використовується не на вихідному ланці, а в середині тракту, наприклад, для з'єднання блоку еквалайзера, процесора ефектів, компресора або іншого пристрою з підсилювачем. На цих ділянках тракту сигнали вже досить потужні і екранування кабелю не потрібно. У нас ви можете купити міжблочний кабель зі стандартним роз'ємом і в декількох варіантах довжини. Обтиснення роз'ємів не потрібно. Це відразу повній готовності до використання виріб.


Купити акустичні дроти потрібно з вибором по їх технічними характеристиками. Головні з них ми вказуємо в рядку опису. Це поперечний переріз жил в мм і довжина. Також є кілька варіантів по роз'ємів, які купуються під конкретне обладнання.

Вгору