Додайте товари для порівняння
Музичне, звукове та світлове обладнання
0
Мій кошик

Інтелектуальний світ

Коли доводиться підшукувати щось ергономічне і максимально функціональне для оформлення сцен і облаштування різних зон, рекомендується вибирати рухливі прилади по типу світлові голови. Через каталог інтернет-магазину www.clubtech.in.ua набагато вигідніше придбати для організації концертів, шоу-програм, при оформленні клубів і дискотек інтелектуальний світ, спеціально створений для розваг і спецефектів.

Пропонуємо більш детально дізнатися про переваги роботи рухається голови. Багатофункціональний пристрій відрізняється різноманітністю комплектації моделей. Є дизайн з ефектом веселки, що дуже затребуваний на проведених концертах. Тут знайдете інтелектуальну світлотехніку з дихроїчними фільтрами, лінійним фокусом, що обертається гобо і спеціально вбудованої 3 х гранной призмою. Світлові пристрої із звуковою активацією функціонують в режимі DMX, забезпечуючи надійність в цифровій передачі даних між контроллерами і працюючим обладнанням.

Оцініть керований режим автоматики з економним споживанням електрики. Для постійних клієнтів пропонуються накопичувальні знижки, що дозволяють недорого купити світлове та звукове обладнання, музичну техніку та спецефекти.

Сортування:
Відображення:
Вгору