Додайте товари для порівняння
Додайте товари в бажані
Музичне, звукове та світлове обладнання
0
Мій кошик

Конференц-системи та обладнання для конференц-зв'язку з доставкою по Україні

Конференц системи - невід'ємний елемент оснащення адміністративних будівель. Вони забезпечують посилення голосу у великих приміщеннях. Таких систем запропоновано величезна різноманітність. Купити конференц систему потрібно з вибором по її технічним характеристикам. Основні з них - це можливість передачі зображення (у багатьох конфігураціях вона відсутня), потужність звуку, кількість мікрофонів. Дивіться ці характеристики в описах до обладнання на нашому сайті.

Наш магазин дозволяє придбати конференц зв'язок в будь-яких конфігураціях. Найпростіша з них містить кілька провідних мікрофонів і підсилювач з мікшером (з безліччю входів). На виході її можна підключити до будь-якого підсилювача і колонок. Зазвичай використовують уже наявне в будівлі обладнання. Такий спосіб дозволяє заощадити значні кошти на оснащенні конференц-залу.


Для середньої і високої цінової категорії купити конференцсвязь обладнання вже потрібно в більш просунутих варіантах конфігурації. Наявність системи відеозв'язку здорожує систему, але значно розширює функціональні можливості. У мінімальному варіанті ставиться один відеопроектор на стіну і декілька веб камер. Освітлення, кронштейни та інші аксесуари купуються конкретно за місцем установки

Вгору