Додайте товари для порівняння
Додайте товари в бажані
Музичне, звукове та світлове обладнання
0
Мій кошик

Мікрофон "гармата" з доставкою по Україні!

Вибір мікрофона для запису або прямої трансляції голосу вокального виконавця має вирішальне значення. Сторонні шуми і погана чутливість може привести до небажаних наслідків. Кардіоїдну або суперкардіоїдна мікрофони не вирішують цієї проблеми на відкритих майданчиках і в шумних приміщеннях, таких як кафе і ресторани. Вони показують хороші результати тільки в студійних умовах.

Для досягнення бажаної якості звучання необхідний мікрофон, здатний відсікти сторонні звуки навіть в найскладніших умовах і має низький рівень власного шуму. Компанія CLUBTECH пропонує відмінне рішення: купити мікрофон-гармату TAKSTAR, який не поступається за технічними характеристиками більш дорогим аналогам. Дана модель діє цілеспрямовано, відмінно сприймає осьової звук, при цьому розпізнає і відсікає сторонні шуми. Високий рівень чутливості дає можливість розташовувати мікрофон на певному віддаленні від виконавця. Важливо, що записи з використанням даної моделі мають високу якість, а живий звук не супроводжується шипінням.

Користуватися мікрофоном легко і зручно. Універсальний роз'єм підходить до всіх типів звукозаписувального обладнання і сумісний з будь-якими підсилювачами, а кручений шнур не провисає при регулюванні висоти і нахилу. Важлива і помірна вартість пристрою: ціна мікрофона-пушки в нашому інтернет-магазині доступна навіть початківцям виконавцям.

Вгору