Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Музичне, звукове та світлове обладнання
0
Мій кошик

Студійні мікрофони з доставкою по Україні. Доступні ціни.

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Студійні мікрофони використовуються для запису вокалу та інструментів. Вони є одним з найдорожчих елементів студійного обладнання. Якість запису в основному визначаеться самим мікрофоном. Якщо ви вирішили купити ламповий мікрофон, то враховуйте, що ціна цього варіанту буде найвищою. Зазвичай в студіях ставлять тільки один такий мікрофон, який використовується для запису вокалу. Для інших джерел підійдуть і більш прості мікрофони.

Найдешевший варіант - купити конденсаторний мікрофон USB. Вони мають власний аналого-цифровий перетворювач з професійним значенням розрядності 24 біта і більше. Це дуже важлива обставина, оскільки вона дозволяє отримати якісний студійний запис на пристрої, на якому навіть немає звукової карти. Саме цей форм-фактор набуває все більшого поширення.
Takstar GL-100USB - професійний USB мікрофон, відповідний для вокальної та інструментальної записи. Він краще китайських аналогів і має гарантію виробника. Цей виробник випускає техніку в широкому асортименті. Відмінною особливістю цього мікрофона є приголомшливе шумозаглушення, навіть без використання шумоізоляції.

Вгору