Додайте товари для порівняння
Музичне, звукове та світлове обладнання
0
Мій кошик

Стельові (врізні) акустичні системи 100В з доставкою по Україні

Стельова акустика вигідно відрізняється від звичайної тим, що не займає місця в приміщенні. У неї відмінна надійність і вандалозахищеність. Є багато моделей для зовнішньої установки в різних спорудах, наприклад, дахах вокзалів, аеропортів, громадських приміщень. У всіх випадках така акустика кріпиться саме на стелі, а не на зовнішній даху. Колір зовнішньої решітки зазвичай білий, так як він відповідає стандартному кольором стель.

Купити стельову акустику ми рекомендуємо з вибором по потужності і опору, що враховується при підключенні підсилювача. Недорога стельова акустика не має корпусу і вимагає створення порожнини зі зворотного боку динаміка. Це не завжди можливо, але якщо стеля підвісна, то це кращий варіант. Для інших випадків краще придбати колонки з уже готовим корпусом.

Купити вбудовану акустику доцільно в комплекті з трансляційним підсилювачем на 100 вольт. Дуже багато моделей призначені саме на цей стандарт. Їх використовують в кафе, ресторанах, готелях, а особливо вони популярні в різних адміністративних приміщеннях. Купити колонки в стелю можна і для приватного будинку або дачі. Цей варіант там теж зручний економією місця в кімнаті.

Сортування:
Відображення:
Вгору