Додайте товари для порівняння
Додайте товари в бажані
Музичне, звукове та світлове обладнання
0
Мій кошик

Роз'єми акустичні купити з доставкою по Україні

Пропонуємо купити електронні компоненти з найбільш затребуваних категорій, які найбільш часто потрібні при ремонті студійного і концертного обладнання. Роз'єми - самий механічно зношуються елемент звукового обладнання. Це має чисто фізичне пояснення: будь-який роз'єм розраховується виробником на певне число циклів включення / відключення. Це значення становить тисячі і десятки тисяч разів, але на практиці це значення в рази менше. Воно залежить від того, наскільки акуратно користуватися роз'ємами. На гастролях далеко не ідеальні умови.

Купити силові роз'єми частіше потрібно саме для концертного обладнання, а не для студійного. Там роз'ємами користуються набагато частіше. Концертне обладнання відрізняється від студійного значною потужністю. У силових роз'єми це враховано. Купити роз'єм живлення потрібно з вибором по їх характеристикам. Головні з них - струм і напруга, які можуть проходити через конкретний роз'єм.

У категорії силових роз'ємів реалізуються і акустичні роз'єми, які ставляться на виході підсилювача і на вході колонок. Ці роз'єми, до речі, і найдорожчі. У потужних підсилювачах пікові струми досягають сотень ампер. Замість роз'ємів ви можете купити з'єднувач. Ознайомтеся з нашим асортиментом та виберіть відповідну опцію.

Вгору