Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Музичне, звукове та світлове обладнання
0
Мій кошик

Настінні акустичні системи 100В з доставкою по Україні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Настінні акустичні системи на 100 вольт призначені для використання з трансляційними підсилювачами. Перед звичайним обладнанням їх перевага в малих втратах в кабелі за рахунок високої напруги. Тому, якщо ви вирішили придбати акустичні динаміки такої конфігурації, то їх вигідно застосовувати у великих будівлях: санаторії, пансіонати, будинки відпочинку, готелі.

Акустика для трансляційних мереж забезпечує набагато вищу якість відтворення ніж трансляційні гучномовці з декількома програмами, що передаються по одній лінії. Зазвичай там не використовується поділ сигналу на частотні смуги, але при необхідності такі варіанти теж можна використовувати. Наприклад, на додачу до настінних вбудовуваним динаміків купити сабвуфер. Ми пропонуємо купити акустику в Україні з величезним вибором за асортиментом. У нас він підібраний з найбільш затребуваних моделей в початковому і середньому класі вартості.

Настінна акустика може мати вбудований форм-фактор або накладні корпусу. Вибір того чи іншого варіанту проводиться виходячи з матеріалу стін. Накладні корпусу підходять для несучих конструкцій. Заходьте, щоб купити динаміки Київ в нашому магазині.

Вгору