Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Музичне, звукове та світлове обладнання
0
Мій кошик

Активні мікшерні пульти з доставкою по Україні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Купити активний мікшерний пульт актуально для професійної студії з великим числом мікрофонів, інструментів, будь-яких інших джерел сигналу. Такий пульт виконує не тільки мікшерну функцію (змішування сигналів, регулювання рівня), але і еквалізацію, компресію, додавання ефектів. Особливо широкими можливостями мають пульти з цифровими процесорами обробки сигналів. Купити цифровий мікшерний пульт можна за все менше гроші, так як цифрова техніка постійно дешевшає.

Мікшерні пульти оснащуються входами XLR з підсилювачами. Купити мікшерний пульт з підсилювачем - значить заощадити на окремому мікрофонному підсилювачі, який часто буває навіть гірше за якістю, ніж вбудований. Підсилювач робить загальний сигнал більш потужним. На виході пульта можна поставити підсилювач потужності і колонки без додаткового обладнання. У самому пульті сигнал послаблюється через еквалізациі і додавання ефектів, але вбудований підсилювач це компенсує.


Ми пропонуємо купити мікшерний пульт для студії, концертної роботи, обладнання конференц-залу, невеликої сцени в залі готелю або школи. Скрізь використовуються різні форм-фактори обладнання і цінові категорії. Дивіться наш асортимент.

Вгору