Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Музичне, звукове та світлове обладнання
0
Мій кошик

DSPPA

Про компанію


DSPPA (Digital Signal Processor Public Address) – китайська компанія з величезним досвідом розробки та впровадження інновацій у галузі акустичних технологій та виробництва гучномовців для високоякісної звукопередачі, заснована у 1988р. DSPPA запроваджує передові інноваційні технології у сфері звукового обладнання – з метою отримання високої якості передачі звуку. Головний офіс компанії DSPPA розташований у San Francisco, на західному узбережжі США.
DSPPA є одним з найбільших гравців на світовому ринку систем оповіщення. DSPPA стала офіційним партнером та постачальником обладнання для виставки EXPO 2010 у Шанхаї, а також Олімпійських ігор 2008 р. у Пекіні та Asian Games 2018 р. у Джакарті.

 

Компанія DSPPA  (Digital Signal Processor Public Address) була створена в Китаї. Як видно з назви, вона займається розробкою, виготовленням та розповсюдженням переважно цифрового трансляційного обладнання. Величезний досвід виробництва дозволив фірмі DSPPA вийти на найвищий технологічний рівень.

Зараз компанія DSPPA є одним із найбільших світових виробників та експортерів трансляційних підсилювачів, гучномовних та автоматичних широкомовних систем, а також цифрових систем для оснащення конференц-залів та місцевого радіомовлення. Асортимент продуктів підприємства величезний і налічує понад тисячу моделей.
Широка номенклатура трансляційного обладнання DSPPA дозволяє задовольнити найрізноманітніші запити споживачів як за функціональними чи якісними показниками, так і за ціною. Його можна побачити в школах, супермаркетах, розважальних центрах, готелях, офісах, а також у державних будівлях різних країн по всьому світу і т.д.

 

Основні науково-дослідні лабораторії та виробничі цехи знаходяться на півдні Китаю, у місті Гуанчжоу. Їхня загальна площа перевищує 111 000 квадратних метрів. Вироби фірми відрізняються високою технологічністю, надійністю та функціональністю, за що неодноразово відзначалися міжнародними преміями. На рахунку інженерів DSPPA понад сто великих патентів.
 

DSPPA постачає продукцію до багатьох розвинених країн Європи, Азії та Америки. Її маркетингова мережа охоплює понад 50 міст, за рахунок чого замовлення клієнтів виконуються максимально швидко і точно. Це стосується доставки, встановлення та обслуговування трансляційного обладнання.
Якість продукції DSPPA підтверджують різні документи, серед яких сертифікат відповідності ISO 9001, сертифікати CE та CB. Частина обладнання має вибухозахищене або вологозахищене виконання.

 

До складу об'єднання DSPPA входять відомі фірми Auxdio, ABK і Otewa, що також спеціалізуються на виробництві звуковідтворювальної та трансляційної апаратури.

https://www.dsppatech.com/

Головний офіс: 20000 м²+
Завод: 85000 м²+
(2 виробничі центри)
Склад: 6000 м²+
Співробітники DSPPA
Команда продажів: 300+ людей
Відділ контролю якості: 80+ інженерів
R&D: 200+ інженерів
Завод: 500+ робітників
Річний оборот: понад 100 мільйонів доларів США

Розгорнути

Немає товарів

Вгору